Polecaj usługi SUPERSZKOLNA.PL
i zmniejsz swój abonament nawet do 0,00zł!

Każdy polecony klient to dla Ciebie
1 punkt o wartości aż 50,00 zł!

Opis usługi

Idea

System REGISTER stworzony został z myślą o ochronie wizerunku uczniów na stronach WWW. System REGISTER to specjalna aplikacja internetowa, dzięki której dostęp do galerii zdjęć publikowanej na stronie WWW posiadają tylko osoby zalogowane i wcześniej zarejestrowane w serwisie. Głównym zadaniem Systemu REGISTER jest ukrycie i zabezpieczenie zdjęć uczniów, aby nie trafiły w niepożądane ręce w sieci Internet.

Dodatkowa funkcja Systemu REGISTER - komentarze.

System dodatkowo wyposażony został w funkcje dodawania komentarzy, która znacznie podnosi atrakcyjność usługi. Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy i tylko po wcześniejszym zweryfikowaniu ich danych. Komentować można: zdjęcia, filmy i wiadomości.

Atutem dodatkowej funkcji jest bezpośrednie zaangażowanie społeczności danej placówki, a więc uczniów, rodziców i nauczycieli we współtworzenie zawartości strony internetowej szkoły i przedszkola.

Cechy

1. Dwa rodzaje galerii zdjęć:

a) galeria publiczna - dostęp do galerii posiadają wszyscy odwiedzający stronę
b) galeria ukryta - dostęp do galerii możliwy jest po zalogowaniu się na stronie WWW i wcześniejszej rejestracji

2. NOWOŚĆ! - Pobieranie jednym kliknięciem wszystkich zdjęć z galerii.

Dla zalogowanych internautów w systemie REGISTER istnieje możliwość pobrania wszystkich zdjęć z galerii za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie pobierane zdjęcia są w najlepszej jakości i są spakowane jako jedno archiwum zip.

3. Trzy sposoby rejestracji użytkowników:

a) zamknięta - rejestracji wybranych osób dokonuje tylko administrator serwisu
b) otwarta z moderacją - każda osoba może się zarejestrować ale otrzyma dostęp do zawartości serwisu dopiero po akceptacji administratora strony
c) otwarta - każda osoba może się zarejestrować i otrzymać dostęp do ukrytej zawartości serwisu

4. Zarządzanie kontami użytkowników:

a) aktywni
b) zablokowani
c) do moderacji
d) nieaktywni

5. Edycja danych własnego konta:

a) możliwość dodania zdjęcia lub innej grafiki określającej użytkownika
b) dane osobowe: imię i nazwisko
c) samodzielna zmiana hasła
d) zapisanie się do newslettera

6. Funkcja komentarzy:

a) galeria zdjęć - możliwość dodawania komentarzy do galerii zdjęć
b) filmy - możliwość komentowania filmów
c) wiadomości - możliwość komentowania wiadomości

7. Dwa rodzaje sondy:

a) sonda otwarta - dostęp do sondy posiadają wszyscy odwiedzający stronę
b) sonda zamknięta - dostęp do sondy możliwy jest po zalogowaniu się na stronie WWW i wcześniejszej rejestracji

8. Dwa rodzaje zakładek CMS:

a) zakładki otwarte - dostęp do zakładek CMS posiadają wszyscy odwiedzający stronę
b) zakładki zamknięte - dostęp do zakładek CMS możliwy jest po zalogowaniu się na stronie WWW i wcześniejszej rejestracji

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane podawane przez użytkowników podczas rejestracji służą tylko do prawidłowego korzystania z Systemu REGISTER, nie są wykorzystywane do innych celów.

Dlaczego warto wybrać SUPERSZKOLNA.PL?

• Innowacyjne rozwiązania

Otrzymujesz usługi, których potrzebujesz i oczekujesz. Nasza oferta jest połączeniem atrakcyjnej grafiki i nowoczesnego oprogramowania.
  • Gwarantowane bezpieczeństwo

Gwarantujemy wysoki poziom stosowanych zabezpieczeń. Usługi chronione są przed atakami wirusów i przed spamem. Usługi świadczone są w jednej z najlepszych serwerowni w Europie. Wykonywana jest codzienna zapasowa kopia danych.
  • Rozsądne ceny

Brak ukrytych kosztów i jasne zasady współpracy stawiamy na pierwszym planie. Zamawiając usługi w SUPERSZKOLNA.PL wiesz za co płacisz!
  • Pewne wsparcie

Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne świadczone przez Biuro Obsługi Klienta czynne w dniach Pn. - Pt. 8.00-16.00.

Program Bonusowy

Polecaj SUPERSZKOLNA.PL

i płać mniej - nawet 0,00 zł

Informacja handlowa

Masz pytania?

Zastanawiasz się nad ofertą?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

tel. 61 662 88 43 Wyślij formularz