Polecaj usługi SUPERSZKOLNA.PL
i zmniejsz swój abonament nawet do 0,00zł!

Każdy polecony klient to dla Ciebie
1 punkt o wartości aż 50,00 zł!

Zobacz więcej

Informacje ogólne

 

SUPERSZKOLNA.PL

           

 

SUPERSZKOLNA.PL  jest liderem usług internetowych dla szkół i przedszkoli. Specjalizujemy się w tworzeniu Stron WWW oraz udostępnianiu Biuletynów Informacji Publicznej. Ponadto, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie poczty elektronicznej, kont FTP, domen oraz hostingu. Z usług SUPERSZKOLNA.PL korzysta już blisko 1000 Klientów.

 

Celem naszej firmy jest świadczenie usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Precyzyjnie określona grupa docelowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam tworzyć usługi idealnie dopasowane do specyfiki pracy jednostek oświatowych.

 

Mocną stroną naszej działalności jest przede wszystkim umiejętność słuchania Klientów oraz sygnałów napływających z rynku. W taki oto sposób możemy weryfikować jakość i poziom świadczonych przez naszą firmę usług zapewniając jednocześnie ich nieustający rozwój.        

 

Usługi SUPERSZKOLNA.PL są doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowanie szkół na usługi informatyczne o różnym stopniu zaawansowania technologicznego.  SUPERSZKOLNA.PL to proste i przejrzyste rozwiązania informatyczne.                   

 

Dane firmy:


 

Dział Sprzedaży: 61 662 88 43
Biuro Obsługi Klienta: 61 662 88 43
e-mail: biuro@superszkolna.pl
Czynne: od pn. - pt. 8.00 - 16.00

IDcom Software Sp. z o.o.
ul. Winna 12/2
61-658 Poznań

NIP: 781-180-28-43
REGON: 300591977
KRS: 0000281015
Kapitał: 50.000,00 zł
 

Dlaczego warto wybrać SUPERSZKOLNA.PL?

 • Innowacyjne rozwiązania

  Otrzymujesz usługi, których potrzebujesz i oczekujesz. Nasza oferta jest połączeniem atrakcyjnej grafiki i nowoczesnego oprogramowania.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo

  Gwarantujemy wysoki poziom stosowanych zabezpieczeń. Usługi chronione są przed atakami wirusów i przed spamem. Usługi świadczone są w jednej z najlepszych serwerowni w Europie. Wykonywana jest codzienna zapasowa kopia danych.
 • Rozsądne ceny

  Brak ukrytych kosztów i jasne zasady współpracy stawiamy na pierwszym planie. Zamawiając usługi w SUPERSZKOLNA.PL wiesz za co płacisz!
 • Pewne wsparcie

  Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne świadczone przez Biuro Obsługi Klienta czynne w dniach Pn. - Pt. 8.00-16.00.

Program Bonusowy

Polecaj SUPERSZKOLNA.PL

i płać mniej - nawet 0,00 zł

Zobacz więcej

Informacja handlowa

Masz pytania?

Zastanawiasz się nad ofertą?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

tel. 61 662 88 43 Wyślij formularz