Polecaj usługi SUPERSZKOLNA.PL
i zmniejsz swój abonament nawet do 0,00zł!

Każdy polecony klient to dla Ciebie
1 punkt o wartości aż 50,00 zł!

12 sierpnia 2014 15:04 | Aktualności

Nowość w systemie REGISTER! - Pobieranie jednym kliknięciem wszystkich zdjęć z galerii.

Szanowni klienci,

miło nam poinformować o nowości jaką wprowadziliśmy do systemu REGISTER na stronach www dla oświaty. Teraz każda strona www stworzona w Superszkolna.pl, która korzysta z systemu REGISTER ma nową funkcjonalność polegającą na możliwości pobrania, przez odwiedzającego stronę internauty, wszystkich zdjęć z galerii za pomocą jednego kliknięcia. Teraz rodzice przeglądający zdjęcia swoich dzieci z imprez szkolnych w łatwy sposób mogą pobrać jednym kliknięciem zdjęcia i zapisać je w swoim domowym cyfrowym albumie zdjęć.

Funkcja jest niezwykle prosta w obsłudze. Internauta, który poprawnie się zalogował w na stronie www (autoryzował się) wchodząc w moduł galerii będzie widział dodatkowy link przy każdej galerii o nazwie "Pobierz wszystkie zdjęcia". Po kliknięciu w ten link pokaże mu się okno zapisania archiwum zip w którym spakowane będą wszystkie zdjęcia z galerii w najlepszej jakości.

UWAGA! Pobrać zdjęcia będą mogli tylko zarejestrowani i zalogowani na stronie www internauci w systemie REGISTER, możliwości takiej nie będą mieli anonimowi niezalogowani internauci.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat systemu REGISTER? Kliknij tutaj.

Odwiedź nas na naszym Facebook'u: Facebook.com/superszkolna.

Pozdrawiamy,
Zespół SUPERSZKOLNA.PL

Przeczytano: 1597 razy.|| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Program Bonusowy

Polecaj SUPERSZKOLNA.PL

i płać mniej - nawet 0,00 zł

Informacja handlowa

Masz pytania?

Zastanawiasz się nad ofertą?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

tel. 61 662 88 43 Wyślij formularz