Domeny
Domeny

Adres Twojej szkoły w Internecie!

Superszkolna.pl oferuje proste i jasne zasady obsługi domen internetowych dla szkół i przedszkoli.

Rejestracja

Zarejestruj indywidualną domenę w Superszkolna.pl

Transfer

Przenieś swoją domenę do Superszkolna.pl

Odnowienie

Przedłuż abonament w Superszkolna.pl
Najchętniej wybierane domeny
.PL
Rejestracja 0,00 PLN
Odnowienie 98,00 PLN brutto/rok
Transfer 0,00 PLN
Zamawiam
.SUPERSZKOLNA.PL
Rejestracja 0,00 PLN
Odnowienie 0,00 PLN
Transfer -
Zamawiam
Jaką domenę wybrać?
1
Krótka
Wybierz krótką nazwę domeny! Hasłową nazwę strony WWW łatwiej podyktować oraz wpisać do przeglądarki, co spowoduje, że serwis odwiedzi więcej osób.
2
Prosta
Prosta nazwa domeny to połowa sukcesu Twojej strony internetowej! Przede wszystkim będzie łatwa do zapamiętania oraz gwarantuje lepszą widzialność w Internecie. 
3
Najlepsze rozszerzenie
Rozszerzenie Twojej strony WWW zdecyduje o jej popularności w  Internecie. U nas możesz mieć domenę z dowolnym rozszerzeniem, w tym .pl oraz .superszkolna.pl.
Dlaczego warto utrzymać domenę w Superszkolna.pl?
1

Biuro Obsługi
Klienta

Zapewniamy profesjonalne wsparcie Biura Obsługi Klienta, które jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.  
2
Panel administracyjny
Otrzymasz prosty, przejrzysty oraz przyjazny w obsłudze panel do zarządzania Twoimi domenami w Superszkolna.pl.
3
Brak ukrytych kosztów
Domeny w SUPERSZKOLNA.PL to proste zasady bez ukrytych kosztów.
Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz zestaw najczęściej zadawanych pytań, który opracowaliśmy na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Nic straconego, zajrzyj do działu Pomoc lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

W jaki sposób mogę zarejestrować domenę?

Skontaktuj się z naszym konsultantem i powiedz jaką domenę chcesz zarejestrować. Sprawdzimy dla Ciebie jej dostępność i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jeśli domena okaże się wolna, następnym krokiem jest dokonanie formalności. Wskazana przez Ciebie domena zostanie zarezerwowana na okres 14 dni (nikt w tym czasie nie będzie mógł jej zarejestrować). Wszystkie domeny są rejestrowane po podpisaniu umowy.

W sytuacji, gdy w określonym wyżej terminie nie otrzymamy podpisanej umowy, proces rejestracji domeny nie będzie kontynuowany, a nazwa domeny stanie się dostępna dla innych wnioskodawców.

W jaki sposób mogę odnowić domenę?

Przed wygaśnięciem nazwy domeny z odpowiednim wyprzedzeniem wysyłamy kilka wiadomości e-mail z przypomnieniem o konieczności jej odnowienia.

Sam zdecydujesz o przedłużeniu umowy na kolejny okres.

Jeżeli do ostatniego dnia ważności domeny nie zostanie odnotowane potwierdzenie dokonania wpłaty tytułem jej przedłużenia, domena zostanie zablokowana na okres 14 dni. Wygaśnięcie domeny pociąga za sobą brak możliwości korzystania z niej, np. w celu przeglądania stron WWW czy też przesyłania poczty elektronicznej. W tym czasie możesz dokonać ostatecznego jej odnowienia na kolejny okres rozliczeniowy, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą za przywrócenie domeny.

Po tym okresie jest ona uwalniana do puli domen wolnych.

W jaki sposób mogę przetransferować domenę?

Transfer domeny od innego operatora wymaga uzyskania kodu autoryzującego domenę tzw. kod authinfo. Każda domena posiada swój własny unikalny kod. W celu jego uzyskania zgłoś się do obecnego dostawcy obsługującego Twoją domenę i złóż wniosek o wydanie kodu authinfo.

Po otrzymaniu kodu – przekaż go nam, a my dopełnimy resztę formalności.

Po pomyślnym wprowadzeniu kodów na adres e-mail przypisany do kontaktu domeny otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie transferu, a po potwierdzeniu domena zostanie automatycznie przetransferowana, łącznie z dotychczasowymi adresami dns.

Pamiętaj, że nie jest możliwy transfer domeny polskiej w okresie 6 dni przed końcem okresu rozliczeniowego oraz 5 dni od momentu jej rejestracji.

W przypadku transferu domeny polskiej opłacony okres ważności domeny nie ulega zmianie.