O firmie

SUPERSZKOLNA.PL jest liderem usług internetowych dla szkół i przedszkoli. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron WWW, udostępnianiu Biuletynów Informacji Publicznej oraz oferowaniu domen. Z usług SUPERSZKOLNA.PL korzysta ponad 1600 Klientów. 

Celem naszej firmy jest świadczenie usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Precyzyjnie określona grupa docelowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam tworzyć usługi idealnie dopasowane do specyfiki pracy jednostek oświatowych.

Mocną stroną naszej działalności jest przede wszystkim umiejętność słuchania Klientów oraz sygnałów napływających z rynku. W taki oto sposób możemy weryfikować jakość i poziom świadczonych przez naszą firmę usług zapewniając jednocześnie ich nieustający rozwój.

Usługi SUPERSZKOLNA.PL są doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowanie szkół na usługi informatyczne o różnym stopniu zaawansowania technologicznego. SUPERSZKOLNA.PL to proste i przejrzyste rozwiązania informatyczne dla placówek oświatowych.