Funkcje

Wszystko co niezbędne do stworzenia nowoczesnej strony internetowej szkoły!

 

 szablonypng [29x43] Szablony

Katalog szablonów

Zdecyduj, jak będzie wyglądać Twój serwis WWW! Katalog szablonów to gotowe grafiki dla Twojej strony internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizualizacje graficzne na każdą porę roku, święta oraz wersję żałobną.

Darmowa zmiana szablonu

Zmieniaj samodzielnie wizualizację Twojej strony internetowej! Szablon RWD możesz zmieniać w dowolnym momencie korzystania z naszych usług, całkowicie za darmo, za pomocą jednego kliknięcia myszką, bez utraty danych.

Darmowa zmiana układu szablonów

Zarządzaj układem strony internetowej! Nasze szablony dostępne są w dwóch wersjach: kolumnowym oraz kafelkowym. Zdecyduj, jak będzie wyglądać Twój serwis. W każdym momencie masz możliwość powrotu do poprzedniego układu bez utraty danych.

Darmowa zmiana kolorystyki

Wybierz kolor dla Twojej witryny internetowej! Przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych dla każdego szablonu. Zdecyduj, która opcja najbardziej Ci odpowiada. Zmieniaj kolory za darmo z zachowaniem wszystkich treści.

 zarzadzaniepng [40x40] Zarządzanie

Jeden panel administracyjny

Wszystkie usługi w jednym miejscu! Panel administracyjny to miejsce, w którym będziesz zarządzał swoim serwisem oraz stroną podmiotową BIP. Korzystanie z naszych usług jest proste.

Zarządzanie uprawnieniami redaktorów

Zarządzaj uprawnieniami! Masz możliwość stworzenia listy osób, które będą zarządzać Twoją stroną WWW. Możesz samodzielnie nadać uprawnienia dla nowych redaktorów. Ilość osób wprowadzających dane do serwisu jest nieograniczona.

CMS – zarządzanie treścią i strukturą

Zarządzaj treścią i strukturą! CMS to autorska aplikacja, na której oparty jest nasz system. Umożliwia Ci samodzielne dodawanie treści oraz zarządzanie sekcjami. Wszystko przy pomocy prostego panelu administracyjnego.

Nielimitowana ilość podstron

Menu dostosowane do Twoich potrzeb! Nielimitowana ilość podstron umożliwia Ci rozbudowanie struktury menu o dodatkowe elementy. Możesz stworzyć menu, które będzie zawierać najważniejsze dla Ciebie sekcje.

 responsywnoscpng [41x41]  Responsywność

Responsywne szablony

Strona WWW nowoczesnej szkoły mieści się w Twoim telefonie! Nasze szablony stworzone są w technice RWD (Responsive Web Design), czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dostęp do Twojej strony internetowej będzie możliwy w każdym momencie z dowolnego urządzenia.

 
 dostepnoscpng [27x44] Dostępność

Zgodność z WCAG 2.0 

Bądź dostępny! Nasze serwisy WWW przygotowane są zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi (Dz.U. 2012 poz. 526), czyli są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych. Obowiązek dostosowania stron internetowych określa ustawa z dnia 12 kwietnia 2012 r.

 
 statystykipng [40x41]  Statystyki

Google Analytics

Sprawdzaj ruch na Twojej stronie! Panel administracyjny został zintegrowany z usługą Google Analytics, zapewniając dokładny wgląd w ruch witryny oraz skuteczność działań marketingowych. Możesz sprawdzić, kiedy Twój serwis jest odwiedzany najczęściej.

Osoby online

Zobacz, ile osób jest na Twojej stronie! Funkcjonalność Osoby online pokazuje, ile osób aktualnie przegląda Twoją witrynę internetową. Możesz sprawdzić, kiedy Twój serwis odwiedza najwięcej osób.

Najpopularniejsze strony w serwisie

Obserwuj i wyciągaj wnioski – twórz angażujące treści! Funkcjonalność Najpopularniejsze strony pokazuje, które podstrony w Twoim serwisie są najczęściej odwiedzane oraz przeglądane. Analizując statystki, możesz sprawdzić, jakie treści najbardziej interesują osoby, które odwiedzają Twoją stronę internetową.

Licznik odwiedzin

Zobacz, ile osób odwiedziło Twój serwis! Licznik odwiedzin strony zlicza wejścia na stronę od początku jej istnienia. Statystyki pomogą Ci sprawdzić, jak wygląda zainteresowanie Twoją stroną.

 social_mediapng [49x38] Social Media

Wtyczka społecznościowa FB

Pozwól się odnaleźć na Facebooku! Dedykowana wtyczka Facebook umożliwia dodanie odnośnika do Twojej strony w mediach społecznościowych. Internauci przy pomocy jednego kliknięcia będą mogli zobaczyć profil Twojej placówki.

 

 biuro_obslugi_klientapng [48x43] Biuro Obsługi Klienta

Darmowe wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami! Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Oferujemy Ci darmowe wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

 
 zdjeciapng [40x40] Zdjęcia

Galeria zdjęć

Dodawaj zdjęcia! Galeria zdjęć to sekcja, w której możesz prezentować albumy z fotorelacjami z różnych wydarzeń. Możesz stworzyć nieograniczoną ilość albumów. Pokaż, co ciekawego dzieje się w Twojej placówce.

 
 filmypng [43x38] Filmy

Linki z YouTuba

Dodawaj własne filmy! Panel umożliwia Ci dodanie filmów, które zamieszczone są w serwisie YouTube. Możesz również umieszczać na swojej stronie internetowej filmy innych użytkowników, dzięki czemu jeszcze lepiej wypromujesz swój serwis.

 
wiadomoscipng [48x37]   Wiadomości

Lista wiadomości

Twórz własne kategorie wiadomości lub korzystaj z naszych propozycji! Możesz dodawać do swojego serwisu internetowego aktualności z życia szkoły. Na bieżąco informuj o tym, co dzieje się w Twojej placówce.

Drukowanie wiadomości

Drukuj wiadomości! Możliwość bezpośredniego drukowania wiadomości ułatwi korzystanie z Twojego serwisu. Teraz odwiedzający będzie mógł z poziomu strony internetowej wydrukować interesujące go informacje.

Pop-up

Powitaj swoich odwiedzających! Pop-up umożliwia ustawienie okienka powitalnego lub informacyjnego w momencie uruchomienia Twojej strony. Możesz przy pomocy Pop-up złożyć życzenia świąteczne lub poinformować o ważnych komunikatach, wydarzeniach itp.

Ruchomy pasek informacyjny

Informuj! Ruchomy pasek informacyjny służy do przekazywania najważniejszych wiadomości.
To doskonały sposób, aby informować  na bieżąco o ważnych komunikatach!

 mapypng [30x40] Mapy

Google Maps

Pozwól się znaleźć! Google Maps to aplikacja, która umożliwia zaznaczenie adresu na mapie, aby ułatwić dotarcie do miejsca docelowego. Wykorzystanie funkcji map ułatwi dotarcie do Twojej szkoły czy wydarzenia, które organizujesz.

 
 banerypng [43x43]

Banery

Strefa banerowa

Dodawaj banery! Strefa banerowa to miejsce, w którym znajdą się wszystkie dołączone przez Ciebie grafiki. Banery zebrane w jednym miejscu sprawią, że Twoja strona będzie przejrzysta.

 
 sliderpng [38x40] Slider 

Slider ze zdjęciami

Stwórz własny slider! Nagłówek, który przewija zdjęcia co kilka sekund to element promujący najważniejsze treści na stronie internetowej. Wykorzystanie slidera zdecydowanie uatrakcyjni Twój serwis internetowy oraz pomoże wyeksponować istotne informacje.

 
 pytaniapng [19x40] Pytania

Sonda

Stwórz ankietę! Sonda to narzędzie służące do badania opinii osób, które odwiedzają Twoją witrynę internetową. Najczęściej składa się z pojedynczego pytania i kilku możliwych odpowiedzi. To doskonałe narzędzie, przy pomocy którego możesz poznać opinie Internautów
na różne pytania.

Wyszukiwarka

Wykorzystaj możliwość wyszukiwania treści w Twoim serwisie! Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie konkretnych treści na stronie internetowej, co ułatwi internautom korzystanie ze strony!

 dedykowane_funkcjepng [29x43] Dedykowane Funkcje

Kadra

Zaprezentuj swoją kadrę! Kadra to sekcja, która zawiera spis nauczycieli oraz pracowników Twojej placówki. Moduł przedstawiający kadrę pomoże poznać grono pedagogiczne oraz ułatwi współpracę uczniów z nauczycielami.

Podręczniki

Stwórz spis podręczników! Dzięki tej funkcjonalności możesz stworzyć listę książek obowiązujących na dany rok szkolny. Uzupełnij informację o wydawnictwie i autorze, dodaj opis czy zdjęcie książki, a  ułatwisz zakup wymaganych podręczników.

Elektroniczny Plan lekcji

Dodaj plan lekcji! W tej sekcji możesz dodać plany zajęć dla poszczególnych klas. To ogromne udogodnienie zarówno dla uczniów, jak i dla rodziców. Na bieżąco będą mogli sprawdzać zmiany w planie lekcji.

Dzwonki

Informuj o przerwach! Funkcjonalność „Dzwonki” umożliwia Ci udostępnienie informacji, w jakich godzinach odbywają się lekcje w Twojej placówce. Ponadto przy aktualnie trwającej lekcji pojawi się liczba minut do jej zakończenia.

Kalendarium

Stwórz wydarzenia! Kalendarium pozwala na prezentację wydarzeń, które organizuje Twoja placówka. Dedykowana funkcja umożliwi dotarcie informacji o planowanych eventach do szerszego grona odbiorców.

Przedmioty

Udostępnij katalog przedmiotów! Tutaj możesz dodać spis wszystkich przedmiotów oraz informację o nauczycielu prowadzącym zajęcia i obowiązujące podręczniki. Spis przedmiotów oraz dodatkowe informacje ułatwią współpracę uczniów z nauczycielami.

Plan lekcji do druku

Drukuj plan lekcji! Ten moduł umożliwia bezpośredni wydruk planu lekcji ze strony internetowej. Dzięki tej funkcji każdy, kto będzie miał dostęp do Twojej witryny internetowej, będzie mógł wydrukować plan lekcji dowolnej klasy.

Dedykowana podstrona klasy

Strona dla klasy! Dedykowana podstrona klasy to moduł, który umożliwia stworzenie wizytówki każdej klasy na Twojej stronie internetowej. Możesz opublikować informacje o danej klasie, wychowawcy lub dodać zdjęcie klasowe.

Odliczanie czasu

Odliczaj czas! Funkcja w formie zegara będzie odliczać czas do rozpoczęcia dowolnego wydarzenia! Internauci na bieżąco będą mogli sprawdzać, ile czasu zostało np. do zakończenia roku szkolnego.

Motto szkoły

Stwórz motto szkoły! Uatrakcyjnij swoją stronę internetową, prezentując motto, które przyświeca działaniom w Twojej szkole.