Tutaj powinien być opis

Nowości w panelu administracyjnym

Szanowni Klienci,

aktualnie trwają prace programistyczne nad modernizacją naszego panelu administracyjnego, o czym informowaliśmy drogą mailową. Nowa aplikacja do zarządzania naszymi usługami będzie bardziej intuicyjna i ergonomiczna. Zostanie również wyposażona w instrukcje i filmiki instruktażowe, aby uprościć pracę redaktorom odpowiedzialnym za zarządzanie treścią.

W bieżącym roku nasza oferta dla Oświaty została wzbogacona o nowe szablony graficzne projektowane w technice RWD, czyli dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W związku z ich ogromną popularnością przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, w którym znajdują się pomocne instrukcje dotyczące korzystania z dostępnych modułów.

Pierwsze kroki w szablonie RWD to prosty, a także przejrzysty poradnik, w którym, krok po kroku opisane zostały możliwości wykorzystania poszczególnych funkcji. Opisy zostały dodatkowo opatrzone wizualizacjami graficznymi poszczególnych funkcjonalności. Wszystko po to, aby nasza instrukcja stała się pomocną podkładką dla osób zarządzających treściami na stronie.

Pierwsze kroki w szablonie RWD mogą Państwo pobrać w Panelu Administracyjnym, w zakładce Nowości w Usłudze. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas rozwiązaniem. Mamy nadzieję, że spotka się ono z Państwa uznaniem i aprobatą.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 dzwoniąc pod numer telefonu: 61 662 88 43 lub pisząc na adres e-mail: biuro@idcom.pl.

 

aktualizacja_1.png